19 Temmuz 2024

KOCAV’dan Balıkesir Üniversitesine Ziyaret

Vakfımız tarafından oluşturulan heyet, Vakıf Meclisi ve Mütevelli Heyeti Üyemiz, Vakfımız Seminer Hocalarından, Balıkesir Üniversitesi Rektörü olarak atanan Sayın, Prof. Dr. Yücel Oğurlu’ya 23 Kasım 2023 Perşembe günü makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Üniversitenin, Çağış yerleşkesinde bulunan rektörlük binasında gerçekleştirilen ziyarete, Vakıf Başkanımız Av. Dr. Ali Ürey, Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Prof. Dr. Murat Elmalı, Doç. Dr. Mesut Aytekin, Dr. Öğretim Üyesi M. Hakkı Ertan, Dr. Mahmut Yavuz, Vakıf Meclisi Üyelerimiz Doç. Dr. Necmettin Özmen ve Turgut Kozan, Düşünce Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Araş. Gör. Esra Gültekin, Yönetim Üyemiz Av. Beyza Büyükağaçcı ve Vakıf Müdürümüz İbrahim Biz İstanbul’dan katıldılar. Ziyarette Vakıf Mezunlarımız; Balıkesir Savcısı Adem Özkan ve Balıkesir 1. İş Mahkemesi Hakimi Ahmet Ateş de hazır bulundular.

Hocamıza; Vakfımız Ebru atölyelerinde Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hakkı Ertan tarafından hazırlanan Ebru ve KOCAV yayınlarından oluşan set hediye edilirken, Üniversitede gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili başlayan sohbet, vakıf faaliyetleriyle ilgili yapılan istişareler ile devam etti.

Rektörlük yerleşkesinde Oğurlu’nun rehberliğinde gerçekleştirilen gezide ise kampüs hakkında bilgiler aktarıldı. Ziyaret, Balıkesir’in yöresel ürünlerinin de ikram edildiği yemek sonrası tamamlandı.