12 Temmuz 2024

KOCAV KAGEM Mezunlarımızla Bir Araya Geldi

KOCAV KAGEM, iş dünyasına atılmış farklı sektörlerdeki KOCAV mezunlarıyla,  3 Aralık tarihinde KOCAV Hacı Arif Bey Konağında akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemekten sonra serbest zaman Divan Salonu’na geçilerek toplantıya başlandı. Vakıf Başkanımız Av. Dr. Ali Ürey’in de katıldığı toplantı oldukça verimli geçti.

Bu toplantıda amacımız arkadaşlarımızla bir araya gelerek hem hasbihal etmek hem de iş dünyası ve KOCAV KAGEM faaliyetleri hakkında görüş ve düşüncelerini dinlemekti. Samimi bir atmosferde geçen toplantıda KOCAV KAGEM ailesi olarak hedefimizin mezun ve öğrencilerimize rehberlik ve eğitim faaliyetlerini sürdürürken aynı zamanda değerlerimizi koruyarak iş ve çalışma hayatını yeniden nasıl inşa edebiliriz olduğunu mezunlarımıza bir kez daha aktardık.

Her yıl Güz Dönemi’nde düzenlenen KOCAV Ekonomi Okulu nitelikli eğitim alt yapısıyla önemli bir katılımcı profilinin ilgisini çekmektedir. Bu programımızı yeni dönemde daha değerli hale getirmek için toplantıya katılan arkadaşlarımızın görüşlerini aldık. KOCAV KAGEM’in daha büyük bir ağ olması, bu ağ genişleyip büyürken değer üretmesi, aidiyet hissinin artırılması konularında neler yapılabileceği hususunda fikir yürütüldü. Ayrıca her ayın son perşembe günü yapılan Ekonomi Divanları programı da kapsamlı şekilde ele alındı. Bundan sonra da KOCAV KAGEM farklı sektörlerdeki gerek işveren gerekse çalışan mezunlarımızla istişare toplantılarına devam edecek.

Haber: Yunus Emre ÇETİNKAYA (Gelişme 2)