6 Aralık 2023

KOCAV Öğrenci Evleri

KOCAV Kız Öğrenci Evleri, medeniyetimizin zirve noktası olan Süleymaniye semtinde yer almaktadır. Aslına uygun restore edilen iki farklı binada hizmetlerine devam eden KOCAV Kız Öğrenci Evleri 1, 2, 3, 4 er kişilik 24 daireden oluşmaktadır. Eşyalı müstakil daireler, toplam 50 öğrenci kapasitelidir. Rahat ve konforun ön plana çıkarıldığı klimalı evlerde, 24 saat internet sıcak su, ısıtma ve güvenlik hizmeti verilmektedir. Odaların görevliler tarafından temizlendiği evlerde, banyo, tuvalet ve mutfak müstakildir. Tüm mutfak malzemeleri kullanıma hazır durumda odalar içeresinde yer almaktadır. Oturma grupları ve bazalı yatakları, kişiye özel yaşam alanları sunmaktadır. Çamaşır ve kurutma makinelerinin yanı sıra içerisinde ütülerinde bulunduğu çamaşırhane öğrencilerin hizmetine tahsis edilmiştir, ayrıca arkadaşlarıyla hoş vakit geçirebilecekleri ve misafirlerini ağırlayabilecekleri dinlenme, televizyon odası ve terası bulunmaktadır.

KOCAV Kız Öğrenci Evleri; öğrencilerin her türlü gereksinimine cevap verebilecek ölçüde tasarlanmıştır. İstanbul’da öğrencilerimize aile ortamını aratmayacak, evinizin sıcaklığını ve rahatlığını KOCAV Kız Öğrenci Evinde bulacaksınız. KOCAV Kız Öğrenci Evi sorumluluğunu bilen anlayışlı bir yönetim kadrosu ve deneyimli personelleri ile öğrencilerimizin hizmetindedir

KOCAV Kız Öğrenci Evleri Lisans eğitime devam eden öğrencilerin yanında Lisansüstü eğitim gören öğrencilere de kalma imkânı sağlamaktadır. Her türlü fırsatı ayağınıza getiren KOCAV Kız Öğrenci Evi size rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.  KOCAV Kız Öğrenci Evleri, İstanbul Üniversitesi’nin Beyazıt, Vezneciler, Laleli, Vefa ve Horhor Yerleşkelerine 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Fatih Sultan Mehmet, Bezmi Âlem, Medipol, Kadir Has ve Marmara Üniversitesi’nin Fatih’teki yerleşkelerine de kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.