18 Nisan 2024

KOCAV Öğrencileri, Dönemi Değerlendirdi

Vakfımız tarafından, 7 Ekim 2023 Cumartesi günü Prof. Dr. İskender Öksüz’ün açılış dersi ile başlayan KOCAV Seminerlerinin 2023 Güz dönemi 2 Aralık 2023 Cumartesi günü gerçekleştirilen derslerle tamamlandı.

Birbirinden kıymetli hocaların nezaretinde 8 hafta süren programlara, İstanbul’da farklı üniversitelerde ve fakültelerde ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora kademelerinde eğitim gören 300’ün üzerinde öğrenci Giriş, Gelişme ve İhtisas sınıflarında eğitimlere katıldı.

Öğrencilerimizin özellikle sosyal bilimler alanındaki, entelektüel bilgi birikimlerini arttırmaya yönelik gerçekleştirilen programlar Cumartesi günleri 13.00 – 17.00 saatleri arasında yapıldı.

8 Haftalık bir süre üzerine bina edilen eğitim programlarımızın olumlu olumsuz yanlarını, 9 Aralık 2023 Cumartesi günü Vakıf Başkanımız Av. Dr. Ali Ürey, Vakıf Meclisi Üyelerimiz Turgut Kozan ve Semra Sucu, Yönetim Üyemiz Mehmet Eldemir’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırdık.

Soğuk ve yağışlı havaya rağmen öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda öğrencilerimiz, vakfımız ve seminer programlarımız ile ilgili düşüncelerini dile getirdiler.