18 Nisan 2024

KOCAV Yayınları’ndan Özel Kampanyalar

Kültür Ocağı Vakfı’nın ilim ve fikir dünyamızı aydınlatan yayınları, sizler için hazırlanan yeni kampanyasıyla satışta. İçinde bulunduğumuz salgın dönemi, dergi ve kitap okumalarımızı arttırmak için uygun bir süreç haline geldi. Evde kaldığımız bu günlerde sizleri bolca KOCAV Yayınları okumaya davet ediyoruz. Okurlarımız için hazırlanan özel fiyatlarıyla KOCAV Yayıncılık bünyesinde hayat bulan Düşünce Dergisi Seti, Akademi Serisi ve Edebiyat Serisi’ni indirimli ücretleriyle siz kıymetli okurlarımızın ilgisine sunuyoruz.

“Düşünce Dergisi” kültür, sanat,edebiyat, tarih ve sosyoloji gibi birçok sosyal bilimler alanında çeşitli çalışmalara yer vermekte ve zengin içeriğiyle geniş okuyucu kitlesine sahip önemli yayınlar arasında yer almaktadır. 12 sayıdan oluşan Düşünce Dergisi Seti’ni, size özel yeni fiyatıyla temin edebilirsiniz.

Akademi Serisi’nde bulunan eserler, KOCAV Mütevelli Heyeti üyeleri ve mezunları tarafından kaleme alınmıştır. Seride M. Fatih Karakaya’nın “Son Klasik İlk Modern”, Mehmet Akif Okur’un “Güvenlik, Kargaşa ve Belirsizlik Çağından Nereye?”, H. Musa Taşdelen’in “Siyaset Sosyolojisi” ve Mesut Aytekin’in “Yenilenen Medya” isimli kitapları bulunmaktadır. Serideki eserler konu çeşitliliği ve akademik zenginliğiyle kitaplığınızda yer alması gereken, başucu kitaplarından oluşmaktadır.

Edebiyat Serisi’nde sizler için tertip edilen birbirinden kıymettar, eşsiz ve sürükleyici altı eser bulunmaktadır. Serideki eserler KOCAV seminer hocaları ve mezunlarının kaleme almış olduğu kitapları içermektedir. Seride Ümran Ay’ın “Fetihname-i Kal’a-i Cerbe” ve “Nidâî Dürr-î Manzûm”,  Murat Çeri’nin “Biz Kimiz?” ve “Harmuş”, Zülfikâr Özkan’ın “Kendinizle Barışmak”, ve Kemal Çapraz’ın “Kuzeydeki Yavru Vatan-Kırım” adlı yayınları bulunuyor.

KOCAV Yayınlarını kampanyalı fiyatlarıyla temin edebilmek için yapmanız gerekenler; TR04 0020 3000 0057 0631 0000 02 numaralı KOCAV Yayıncılığa ait banka hesabına ödeme yapmak, adres bilginiz ve dekontunuzu kocav@kocav.org.tr  mail adresine ya da 0533 393 30 93 numaralı Whatsapp iletişim hattına göndermek.

Entelektüel dünyamızı zenginleştirecek yayınlarımızı kampanyalı fiyatlarıyla düzenlenen 22 kitaplık KOCAV Yayınları serisini tüm okurlarımızın ilgisine sunarız.

Hazırlayan

Aybala TÜZÜN (İhtisas 1)