14 Haziran 2024

KOCAV Yayınları Cnr Expo Kitap Fuarına Katıldı

KOCAV Yayınları, 1–9 Mart 2014 tarihlerinde Yeşilköy de gerçekleştirilen CNR Expo Kitap Fuarı’na katıldı. “Sosyal Medya ve Çocuk” başlığı altında gerçekleştirilen fuara kitapseverlerin ilgisi yoğundu.

Gönüllü öğrencilerimiz 9 gün boyunca KOCAV Yayınları vasıtasıyla Vakfımızı tanıttı. 150 yayıncının yer aldığı kitap fuarında, hem KOCAV Yayınları hem de KOCAV Kitabevi kitapları görücüye çıktı.

Fuarda KOCAV Yayınlarından çıkan Süleymaniye Sempozyumu, Kültür Ocağı’nda Bir Mütefekkir Erol Güngör, Siyaset Sosyolojisi, mezunlarımızdan Murat Çeri’nin şiir Kitabı olan Hamuş okuyucuları ile buluştu.

KOCAV Öğrencileri tarafından çıkarılan KOCAV Bülteni, Rengâhenk dergileri, KOCAV kalemleri ve ayraçları ziyaretçilere ücretsiz olarak verildi.

KOCAV Yayıncılık standında ayrı bir heyecan daha vardı. Kültür Ocağı Vakfı’na gönül veren hocalarımızdan rahmetli Durmuş Hocaoğlu’nun “Laisizm’den Milli Sekülerizm’e” adlı kitabı da ilk defa CNR Expo Kitap Fuarı’nda sergilendi.

Daha önce Selçuk Yayıncılık tarafından basılan kitap, KOCAV Yayıncılık bünyesinde yeniden yayına hazırlandı. KOCAV Yayıncılık’ın beşinci kitabı olan bu kitap aynı zamanda Durmuş Hocaoğlu Dizisi olarak devam edecek kitapların da ilki.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen fuar, KOCAV Yayıncılık ve KOCAv için iyi bir tecrübe oldu. KOCAV’da kitapla buluşalım…