KOCAV SEMİNERLERİ BAHAR DÖNEMİ BAŞLADI

 

Harun Yöndem,  Prof. Dr. Musa Taşdelen, Doç. Dr. Hikmet Kırık, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hakkı Ertan, Aslan Yaman,  Prof. Dr. Mehmet Bayraktar, Dr. Aras Neftçi Giriş sınıfı dersleri;  Prof. Dr. Mehmet Akif Okur, Prof. Dr. Tahsin Görgün, Doç. Dr. Davut Hut, Dr. Öğr. Üyesi Vehbi Baysan,  Dr. Öğr. Üyesi Adem Bölükbaşı, Doç. Dr. Ahmet Koçak ve İlhami Atalay’ın Gelişme sınıfına vereceği seminerleri toplamda sekiz hafta sürecektir.  Dersler, öğrencilerin entelektüel birikimini artırmaya, milli şuur ve benlik kazanmalarına yönelik olarak planlanmış olup öğrencilerin istifadesine sunulmuştur. 

Bahar Dönemi Seminerlerinin sonunda Seminer derslerini düzenli bir şekilde takip eden ve dönem sonu ödevini teslim eden öğrenciler için Sertifika Töreni düzenlenecek; Giriş sınıfını tamamlayan öğrenciler, bir sonraki dönemde Gelişme sınıfına, Gelişme sınıfını tamamlayan öğrenciler İhtisas sınıfına, İhtisas sınıfını tamamlayan öğrenciler ise Kürsü çalışmalarına ve bitirme tezine başlayabileceklerdir.

27 Nisan 2019 tarihinde Mehmed Niyazi Özdemir’in konu alınacağı Öğrenci Sempozyumu ile KOCAV seminerlerinin 2019 Bahar Dönemi tamamlanmış olacaktır.

 

 

 

2019 BAHAR DÖNEMİ SEMİNER DERSLERİ